NAUKI PRZYRODNICZE NA SCENIE - Science on Stage

POLSKA STRONA EUROPEJSKIEJ SIECI

25 Lis

Otwarte Wielkopolskie Seminarium Nauczycielskie

Szanowni Państwo,


Krajowy Komitet Organizacyjny Ogólnopolskiego Festiwalu „Nauki Przyrodnicze na Scenie” serdecznie zaprasza nauczycieli na Otwarte Wielkopolskie Seminarium Nauczycielskie „Inspiracje i innowacje w metodyce nauczania przedmiotów przyrodniczych” – podsumowanie 10. Europejskiego Festiwalu Science on Stage, motto: „Inventing the Future of Science Education”, Kölcsey Convention Centre, Debrecen 2017. Seminarium odbędzie się w sobotę dnia 25.11.2017, w Audytorium im. prof. A. Piekary Wydziału Fizyki Uniwersytetu im. A. Mickiewicza (ul. Umultowska 85, 61-614 Poznań).

W ramach seminarium członkowie polskiej delegacji na tegoroczny europejski festiwal zapoznają słuchaczy z innowacyjnymi metodami nauczania przedmiotów ścisłych i przyrodniczych z kraju i ze świata. Po każdym wystąpieniu przewidziany jest czas na pytania i dyskusję. Słuchaczom wydamy stosowne certyfikaty uczestnictwa.

Chcemy też poinformować jak najszersze grono nauczycieli o dostępności opisów projektów prezentowanych na festiwalach krajowych i europejskich oraz o zbudowanej na bazie tych festiwali ogromnej platformie wymiany doświadczeń, nawiązywania kontaktów i współpracy.

Szczegółowy program seminarium znajduje się na stronie http://sons.amu.edu.pl/  

 

 

 

Plakat-SeminariumNauczycielskie25-11-2017 Page 1

 

Plakat-SeminariumNauczycielskie25-11-2017 Page 1