NAUKI PRZYRODNICZE NA SCENIE - Science on Stage

POLSKA STRONA EUROPEJSKIEJ SIECI

LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH UCZESTNIKÓW SONS7

Aktualizacja 14.06.2016 r.

KATEGORIA DEMONSTRACJE

 

L.P. NAUCZYCIEL ZGŁASZAJĄCY SZKOŁA TYTUŁ DEMONSTRACJI KIEROWNIK ZESPOŁU SKŁAD ZESPOŁU

1.

Mgr
Justyna BARTOL-BASZCZYŃSKA

Zespół Szkół
im. Józefa Wybickiego
Stowarzyszenie PARKOWIANKA

64- 608 Parkowo

NIE WIEMY,
ALE W ŻYCIU STOSUJEMY

Dominik Bartol

Joanna Działo
Monika Kukla
Michał Bartol
Wiktoria Korybalska
Dominik Rakowski
Jakub Kędziora
Miłosz Bejma
Michał Bartol
Jakub Dąbrowski
Dominik Szymański

2.

Mgr
Katarzyna BOROWIAK

II Liceum Ogólnokształcące
im. Mikołaja Kopernika
z Oddziałami Dwujęzycznymi
i Międzynarodowymi

ul. Prusa 33
64-100 Leszno

MAGICZNA MOC
RZODKIEWKI I ARONII

Jagoda Maria Hofman

3.

Mgr inż.
Jacek BRUŹDZIŃSKI

Fundacja Einsteina

ul. Dobra 27
60-595 Poznań

ŚWIETLNE ZABAWY

Jacek Bruździński

Kamila Bruździńska

4.

Dr inż.
Adam BUCZEK

Wydział Fizyki Technicznej
Politechnika Poznańska

ul. Piotrowo 3
60-965 Poznań

KILKA CIEKAWYCH DOŚWIADCZEŃ
Z WODĄ

Adam Buczek

Oskar Grabowski

5.

Mgr
Dorota CIEŚLIŃSKA

Zespół Szkół Ogólnokształcących

ul. Poznańska 11
63-100 Śrem

GŁOŚNIK PLAZMOWY
PLAZMA I JEJ NIEZWYKŁE WŁASNOŚCI

Marcin Wachowiak

6.

Mgr
Adam GRZEŚKA

Publiczne Gimnazjum nr 1

ul. Warszawska 24
05-660 Warka 

DOŚWIADCZENIA
Z UŻYCIEM BALONU

Kacper Śpiewak

Cezary Piekarniak

7.

Mgr
Barbara GRZEŚKIEWICZ

Szkoła Podstawowa nr 88

ul. Swoboda 53
60-389 Poznań

A CO NA TO
NIEDŹWIEDZIE POLARNE?

Barbara Grześkiewicz

Aleksandra Sobańska
Anna Łuczak
Filip Dzierzkiewicz
Damian Zajączkowski
Antoni Panieński
Kacper Włoch
Wiktoria Sucharska

8.

Mgr
Wiesława IDZIAK

Zespół Szkół Ogólnokształcących

ul. Kościuszki 31
63-200 Jarocin

DETEKTYWI NA TROPIE
ODKRYWANIE CHEMICZNYCH TAJEMNIC

Ewa Peplińska

Natalia Garbarek
Laura Andrzejewska

9.

Mgr
Wiesława IDZIAK

Niepubliczne Gimnazjum
im. Tadeusza Kościuszki

ul. Kościuszki 31
63-200 Jarocin

KONCERT
FAL DŹWIĘKOWYCH

Nikodem Walczak

Piotr Łowczowski

10.

Mgr inż.
Danuta JESIAK

Prywatne Gimnazjum nr 1
oraz Liceum Ogólnokształcące

ul. Mickiewicza 3
64-600 Oborniki 
 

CHEMICZNA GRA
W KOLORY

Dariusz Sobociński - LO

Dawid Korybalski LO
Oskar Wleklak LO
Daniel Chudziak LO
Martyna Kubiak LO

Martyna Napierała
gimnazjum
Aleksandra Wojtkowiak
gimnazjum
Julia Frąckowiak
gimnazjum
Ewelina Tyma
gimnazjum
Malwina Nowak
gimnazjum
Aleksandra Wcisło
gimnazjum

11.

Emilia KHAN

Pierwsze Polsko - Angielskie Niepubliczne Przedszkole z Oddziałem Żłobkowym 
"Akademia Małych Odkrywców"

ul. Konieczyńskich 53
64-610 Rogoźno
 

CZY PRZEDSZKOLAK
MOŻE UNIEŚĆ WOREK
WYPEŁNIONY POWIETRZEM

Hanna Gaińska

Kamila Koroluk
Marta Kapczyńska
Natasza Lichowska
Mateusz Polcyn
Gabriel Franckowski
Igor Kopaniarz
Bartek Adamczewski
Olaf Szlachetka
Kacper Kaczmarek

12.

Mgr
Agata KUŹBIK

Zespół Szkół nr 1

ul. Młodzieży Polskiej 9
70-774 Szczecin 
 

W KRAINIE DŹWIĘKU

Agata Kuźbik

Konrad Żyła
Paulina Kuska
Paulina Dziubak
Zuzanna Machnij
Ewa Jusiuk
Łukasz Wyka
Sandra Gulbinowicz
Nikola Lutz
Aleksandra Rydzewska

13.

Mgr
Grażyna LINDER,
Mgr
Anna DOMAŃSKA

II LO z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Adama Mickiewicza

ul. Mickiewicza 32
76-200 Słupsk

CHEMIA PLUS FIZYKA
LEPSZA NIŻ
MATEMATYKA

Bartłomiej Cytlau

Jakub Kluczewski

14.

Mgr
Agnieszka LISIECKA

Gimnazjum nr 4

ul. Okrzei 6
81-228 Gdynia

LODÓWKA NA CIEPŁO

Szymon Pierog

Mateusz Galas

15.

Mgr
Agnieszka LISIECKA

Gimnazjum nr 4

ul. Okrzei 6
81-228 Gdynia

NIESAMOWITE WAHADŁA

Diana Łakota

16.

Mgr
Magdalena MALICKA

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

ul. Mickiewicza 4
62-650 Kłodawa
 

O MĄDRYCH GŁUPOTACH
I DZIWNYCH POMYSŁACH

Magdalena Malicka

Anna Tomczyk
Jacek Malicki
Kamil Langer
Michał Koligot
Dominik Betlej
Konrad Chyżewski
Błażej Wielgopolan
Patryk Wysocki
Łukasz Kowalski

17.

Mgr
Dariusz MALISZEWSKI

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2

ul. Dmowskiego 38
97-300 Piotrków Trybunalski

UŻYCIE SMARTFONA
NA LEKCJI FIZYKI

Dariusz Maliszewski

Tomasz Płotkowski
Mateusz Byczek

18.

Mgr
Anetta MAMCZARZ

Gimnazjum
m. ks. Jana Twardowskiego

Chwiram 1
78-600 Wałcz
 

RURY REICHA

Anetta Mamczarz

Katarzyna Kurczewska
Zuzanna Sierpińska
Magdalena Bajor
Julia Jenda
Wiktoria Różańska
Justyna Bezhubka
Julia Żarnowska
Alicja Podgórska
Klaudia Dudzik

19.

Mgr
Małgorzata MASŁOWSKA

III Liceum Ogólnokształcące
im. Mikołaja Kopernika

ul. Kościuszki 10
62-800 Kalisz
 

WODOODPORNOŚĆ

Ada Barankiewicz

Jakub Pasternak
Jakub Kaczmarek
Dominik Krzysiak
Patrycja Kaczor
Filip Jabłoński
Stanisław Piaskowski
Zuzanna Napora

20.

Mgr inż.
Marek MYŚLIŃSKI

Zespół Szkół Elektronicznych, Elektrycznych i Mechanicznych

ul. Słowackiego 24
43-300 Bielsko-Biała

PROJEKTOWNIE MODELI
OBIEKTÓW LATAJĄCYCH

Konrad Jurzak

Michał Kawiak

21.

Mgr
Konstancja NOWAKOWSKA

Samorządowy Zespół Szkół Gimnazjum
im. Mikołaja Kopernika

ul. Chemików 8
57-250 Złoty Stok 

DŹWIGANIE CIĘŻARÓW

Konstancja Nowakowska

Dawid Seweryn
Michał Andrejew
Jarosław Janiec
 

22.

Mgr
Ewa PATER

Liceum Ogólnokształcące
z Oddziałami Integracyjnymi
im Mieszka I

ul. Niedziałkowskiego 2
72-600 Świnoujście

KRZYWOLINIOWY
BIEG ŚWIATŁA
W CIECZY I CIELE STAŁYM

Wiktoria Kos

Martyna Rojczyk
Sebastian Matysik
 

23.

Mgr
Ewa PATER

Liceum Ogólnokształcące
z Oddziałami Integracyjnymi
im Mieszka I

ul. Niedziałkowskiego 2
72-600 Świnoujście

MŁODY FIZYK
Z DESKOROLKĄ

Bartosz Pater
uczeń 2 klasy Szkoły Podstawowej nr 1
im. Marynarki Wojennej RP
w Świnoujściu

24.

Mgr inż.
Ryszard PIELUCHOWSKI

Niepubliczna Szkoła Podstawowa

11-040 Dobre Miasto
Głotowo 17

ZABAWY W CHOWANEGO
CZYLI
MAGICZNY ŚWIAT OPTYKI

Julita Włodarska

Urszula Brzezińska
Malwina Ślązak
Weronika Banaszek
Maria Lebiedz

25.

Mgr
Małgorzata SOBCZAK

I Liceum Ogólnokształcące
im. Rodu Leszczyńskich

ul. Kurpińskiego 1
64-100 Leszno

PODUSZKOWCE
WOKÓŁ NAS

Dawid Makałowski

26.

Mgr
Małgorzata SOBCZAK

I Liceum Ogólnokształcące
im. Rodu Leszczyńskich

ul. Kurpińskiego 1
64-100 Leszno

TUNEL
AERODYNAMICZNY

Kajetan Osiejewski

Kajetan Grypczyński
Daniel Kowalski

27.

Mgr
Dorota STELMACH

Społeczne Gimnazjum nr 2
im. Zbigniewa Herberta STO

ul. Rejtana 7
42-202 Częstochowa

CHEMICZNO FIZYCZNE
ZABAWY Z JAJKIEM

Jakub Wrotniak

Marcelina Otto
Katarzyna Borowicz
Oliwia Ślusarczyk
 

28.

Mgr
Zenona STOJECKA

I Liceum Ogólnokształcące
im. Tadeusza Kościuszki

ul. Nadodrzańska 4 
98-300 Wieluń

SIŁY MAGNETYCZNE

Paulina Załęcka

Bartosz Tobis

29.

Mgr
Dobromiła SZCZEPANIAK

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5
im. Gen. Jakuba Jasińskiego

ul Grochowa 13
53-523 Wrocław
 

OBWODY ELEKTRYCZNE

Wojciech Gańcza

Jakub Kowalik
Sara Kotulska
Szymon Czartoryski
Karolina Wieczorek
Anna Terlecka
Przemysław Paździerkiewicz
Konrad Pijanowski
Aleksandra Kuśmierska
Maria Jeleń

30.

Mgr
Barbara SZYMAŃSKA-MARKOWSKA
Mgr inż. Agnieszka Zegardło

Gimnazjum numer 2
im. Wincentego Janasa

ul. Sprusa 4 
41-700 Ruda Śląska

JAK WYGENEROWAĆ ENERGIĘ

Klaudia Rzepka

Martyna Skórka

31.

Mgr
Małgorzata SZYMURA

Zespół Szkół

ul. 3 Maja 42
44-230 Czerwionka-Leszczyny
 

PODRÓŻ TAJEMNICZYCH ŁADUNKÓW
W KAPRYŚNYM POLU

Mateusz Szaboń

Mateusz Miszka
Grzegorz Finkielman
Piotr Laprus
Agnieszka Sasiela
Hanna Kacprowicz

32.

Mgr
Beata ŚWIDER

I Liceum Ogólnokształcące
im. Eugeniusza Romera

ul. Jana Pawła II 41
34-700 Rabka Zdrój
 

BOMBKOWA ZABAWA

Beata Świder

Paweł Kowalik
Maciej Szeląg
Michał Kądziołka
Anna Przybyło
Radosław Gałka

33.

Mgr
Beata ŚWIDER

I Liceum Ogólnokształcące
im. Eugeniusza Romera

ul. Jana Pawła II 41
34-700 Rabka Zdrój
 

OPTYKA SCHLIERENA

Beata Świder

Paweł Kowalik
Maciej Szeląg
Michał Kądziołka
Anna Przybyło
Radosław Gałka

34.

Mgr
Jan TOKAR

Gimnazjum
im. Marii Skłodowskiej-Curie

ul. Konopnickiej 28
47-480 Pietrowice Wielkie

GRANICA DWÓCH ŚWIATÓW.
FIZYKA NAPIĘCIA POWIERZCHNIOWEGO

Krzysztof Żerebecki

Mateusz Błachut
Szymon Kocur
Michael Stanke
Mateusz Lasyk
Miłosz Kapłanek
Mateusz Mormul

35.

Mgr
Marzena TRYBUSZEWSKA

I Liceum Ogólnokształcące
im. Rodu Leszczyńskich

ul. Kurpińskiego 1
64-100 Leszno 

SREBRNE FRAKTALE

Iwona Skrzypczak

Joanna Muszkieta

36.

Mgr
Marzena TRYBUSZEWSKA

I Liceum Ogólnokształcące
im. Rodu Leszczyńskich

ul. Kurpińskiego 1
64-100 Leszno

FLUBBER
SUPERLEPKA CIECZ

Filip Gil

Katarzyna Kędzia

 

KATEGORIA PRZEDSTAWIENIA

 

L.P. NAUCZYCIEL ZGŁASZAJĄCY SZKOŁA TYTUŁ PRZEDSTAWIENIA KIEROWNIK ZESPOŁU SKŁAD ZESPOŁU

1.

Mgr
Urszula GRABOWSKA

Gimnazjum
im. Prof. Stanisława Kielicha

Borowo 76
64-020 Czempiń
 

DOTKNĄĆ NIEBA

Urszula Grabowska

Ewa Wegner
Kornelia Szymańska
Maciej Krzyżostaniak
Nikolas Szwargot
Mikołaj Zapłata
Adam Nowak
Kacper Oleszak
Bartosz Rodewald
 

2.

Dr
Sylwia IDZIAK

Zespół Szkół
z Oddziałami Integracyjnymi nr 3

ul. Powstańców Wielkopolskich 3
61-895 Poznań

BRZYDOTĘ PAŃSKIEGO KRAWATA
MOŻNA WYTŁUMACZYĆ MATEMATYCZNIE

Natalia Herus

Olek Michalak
Zuzanna Stóżyńska
Karolina Grześkowiak
Zuzanna Tomidaj
Kuba Ludwiczak
Maciej Książkiewicz
 

3.

Mgr inż.
Danuta JESIAK

Liceum Ogólnokształcące
im. Stanisława Wyspiańskiego

ul. Mickiewicza 3
64-610 Oborniki
 

TO NASZ CUDOWNY ŚWIAT

Dariusz Sobociński

Oskar Wleklak
Daniel Chudziak
Gabriela Borowiak
Zuzanna Borowiak
Martyna Kubiak
Monika Ratajczak
Klaudia Urbaniak
Bianka Cieśla
Alicja Chudzińska
Aleksandra Sadowska

4.

Mgr
Katarzyna MIKLAS

Gimnazjum nr 1
im. Tadeusza Kościuszki

ul. 11 Listopada 22
42-400 Zawiercie
 

JAK WIEDZA I DOŚWIADCZENIE
PRZYSZŁOŚĆ ZBUDOWAŁA

Katarzyna Miklas

Maja Plesińska
Natalia Ligęza
Ola Mazur
Bernard Stawarz
Aleksandra Szkarłat
Bartosz Lesa
Aleksandra Kleszcz
Wojtek Pająk
Baran Kinga

5.

Mgr
Karina MULARCZYK-SAWICKA

I Liceum Ogólnokształcące

ul. Poniatowskiego 9
50-326 Wrocław
 

CHCĘ CI COŚ PRZECZYTAĆ

Stanisław Wasilewski

Adrian Dumin
Olga Skirpan
Aleksandra Buszek
Wojciech Luniak
Sebastian Dorabiała

6.

Mgr
Konstancja NOWAKOWSKA

Samorządowy Zespół Szkół Gimnazjum
im. Mikołaja Kopernika

ul. Chemików 8
57-250 Złoty Stok 
 

CYRKOWE SHOW

Konstancja Nowakowska

Gabriela Pluciak
Julia Surus
Dawid Seweryn
Jarosław Kawa
Michał Andrejew
Jarosław Janiec
Stanisław Pluciak
Jędrzej Krzywonos
Wojciech Maryniak

7.

Mgr
Ewa PATER

Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im Mieszka I

ul. Niedziałkowskiego 2
72-600 Świnoujście
 

FIZYK W KUCHNI

Wiktoria Kos

Martyna Rojczyk
Kataryna Kulka
Wojciech Walczyna
Marcin Gapiński
Kamil Kiraga
Daniel Jabłoński
Sebastian Matysik

8.

Mgr
Dorota STELMACH

Społeczne Gimnazjum nr 2
im. Zbigniewa Herberta STO

ul. Rejtana 7
42-202 Częstochowa
 

NIE ZADZIERAJ Z MASZYNAMI PROSTYMI

Katarzyna Borowicz

Marcelina Otto
Oliwia Ślusarczyk
Jakub Wrotniak
Mateusz Zalasiński
Jakub Kubicki
Milena Bednarczyk
Szymon Grabczyk
Emanuel Skrobisz
Mikołaj Trębski

9.

Mgr
Teresa WRÓBEL

I Społeczne Liceum Ogólnokształcące
im. Zbigniewa Herberta STO

ul. Rejtana 7
42-200 Częstochowa

MAŁY KSIĄŻE
W ŚWIECIE NAUKI

Jakub Rządkowski

Michał Karbownik
Marta Wróbel
Maciej Kuczyński
Krzysztof Kumka
Marek Sztuka
Jadwiga Wróbel
Julia Owczarek
Emanuela Szczygłowska
Bartłomiej Staniec
Tomasz Wróbel

 

KATEGORIA PREZENTACJE MULTIMEDIALNE

 

L.P. NAUCZYCIEL ZGŁASZAJĄCY SZKOŁA TYTUŁ PREZENTACJI KIEROWNIK ZESPOŁU SKŁAD ZESPOŁU

1.

Mgr inż.
Jerzy BARANOWSKI

I Liceum Ogólnokształcące
im. Adama Mickiewicza

ul. E. Plater 1
69-200 Sulęcin 

POMIAR ZANIECZYSZCZENIA
ŚWIATŁEM NOCNEGO NIEBA
W POBLIŻU MIASTA SULĘCIN

Alicja Ciechocka

Klaudia Koczara

2.

Mgr inż.
Jerzy BARANOWSKI

I Liceum Ogólnokształcące
im. Adama Mickiewicza

ul. E. Plater 1
69-200 Sulęcin

OBRAZY MALOWANE
SŁOŃCEM

Celina Ciecierska

3.

Mgr
Justyna BARTOL-BASZCZYŃSKA

Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego

ul. II Armii Wojska Polskiego 1
64-610 Rogoźno

WIELKI WYSTRZAŁ

Artur Mielke

Marek Franckowski
Bartosz Łoboziak
Mateusz Magdziasz
Jakub Mułek
Mariusz Jęśko

4.

Mgr inż.
Danuta BOREK

II Liceum Ogólnokształcące
im. Mieszka I

ul. H. Pobożnego 2
70-507 Szczecin

RETROSPEKCJA
CZYLI REAKCJE ODWRACALNE
I NIEODWRACALNE

Katarzyna Łoś

Alicja Lorenc
Joanna Kogut
Aleksander Romaniuk
Magdalena Nowak
Aleksandra Sajko
Michał Ufniarz

5.

Mgr
Cezary FILIPIUK

I Liceum Ogólnokształcące
im Bolesława Chrobrego

ul. 3 maja 7
43-200 Pszczyna

CYKL ŻYCIOWY
MODLISZKI

Jakub Graca

6.

Mgr
Cezary FILIPIUK

Zespół Szkół Ogólnokształcących

ul. Pukowca 5
43-251 Pawłowice

ISAAC NEWTON

Dominik Chrząszcz

Dawid Jokiel
Sajmon Organ
 

7.

Mgr
Grażyna LINDER

II Liceum Ogólnokształcące
z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Adama Mickiewicza

ul. Mickiewicza 32
76-200 Słupsk

ALERGICZNY SIERŚCIUCH

Julia Grochulska

8.

Mgr
Grażyna LINDER

II Liceum Ogólnokształcące
z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Adama Mickiewicza

ul. Mickiewicza 32
76-200 Słupsk

STRĄCONY Z PIEDESTAŁU

Zofia Ziemba

9.

Mgr
Dariusz MALISZEWSKI

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2

ul. Dmowskiego 38
97-300 Piotrków Trybunalski

PROJEKTY UCZNIOWSKIE
Z TERMODYNAMIKI

Dariusz Maliszewski

Jakub Jakiel
Krystian Szefer

10.

Dr
Aneta MIKA

VI Liceum Ogólnokształcące
im. Stefana Czarnieckiego

ul. Jagiellońska 41
70-382 Szczecin

ASTROFOTOGRAFIA
AMATORSKA

Bartłomiej Prowans

11.

Mgr inż.
Marek MYŚLIŃSKI

Zespół Szkół Elektronicznych, Elektrycznych i Mechanicznych

ul. Słowackiego 24
43-300 Bielsko-Biała 

JAK W KUCHNI
WYKONAĆ OGNIWO

Mateusz Krzempek

12.

Mgr
Kazimierz PAPRZYCKI

Zespół Szkół
im. Adama Mickiewicza

Objezierze 3
64-600 Oborniki

NA TROPACH
TAJEMNICZEGO ŚWIATA
SYGNAŁÓW RADIOWYCH

Jakub Kaszuba

Franciszek Minta
Daniel Urban
Wiktoria Pera
Patrycja Janaszczak
 

13.

Mgr
Małgorzata SOBCZAK

I Liceum Ogólnokształcące
im. Rodu Leszczyńskich

ul. Kurpińskiego 1
64-100 Leszno

PROMIENIOWANIE JĄDROWE.
KORZYŚCI I RYZYKO

Dawid Apolinarski

Jakub Grześkowiak
Kacper Kubiak

14.

Mgr
Zenona STOJECKA

I Liceum Ogólnokształcące
im. Tadeusza Kościuszki

ul. Nadodrzańska 4
98-300 Wieluń

CIĄG KOMINOWY

Bartosz Forenc

Wojciech Boman

15.

Mgr
Zenona STOJECKA

I Liceum Ogólnokształcące
im. Tadeusza Kościuszki

ul. Nadodrzańska 4
98-300 Wieluń

FUZJA TERMOJĄDROWA
NA ZIEMI

Dominika Bezulska

Jakub Komar

16.

Mgr
Barbara SZYMAŃSKA-MARKOWSKA
Mgr inż. Agnieszka Zegardło

Gimnazjum numer 2
im. Wincentego Janasa

ul. Sprusa 4 
41-700 Ruda Śląska

DŹWIĘKI I DRGANIA
SZKODLIWE
DLA CZŁOWIEKA

Maria Kaiser

Wiktoria Kaiser-Nowak

17.

Mgr
Małgorzata SZYMURA

Zespół Szkół

ul. 3 Maja 42
44-230 Czerwionka-Leszczyny

SZKOLNY MODEL MIKROSKOPU
SIŁ MAGNETYCZNYCH
CZYLI MFM W ZSCL

Agnieszka Sasiela

Mateusz Miszka
Mateusz Szaboń
Wiktoria Fizia
Aleksander Bogaciński

18.

Mgr
Zbigniew TRZMIEL

I Liceum Ogólnokształcące
im. Rodu Leszczyńskich

ul. Kurpińskiego 1
64-100 Leszno

PODKRĘCONA PIŁKA

Maksymilian Bela

Maciej Król

19.

Mgr
Anna WŁADKOWSKA

II Liceum Ogólnokształcące
im. Mikołaja Kopernika
z Oddziałami Dwujęzycznymi
i Międzynarodowymi

ul. Prusa 33
64-100 Leszno

SKROBIA
PLASTIK PRZYSZŁOŚCI

Zofia Szlemp

Bernard Busz

20.

Mgr
Teresa WRÓBEL

I Społeczne Liceum Ogólnokształcące
im. Zbigniewa Herberta STO

ul. Rejtana 7
42-200 Częstochowa

SEN

Maciej Kuczyński

21.

Mgr
Teresa WRÓBEL

I Społeczne Liceum Ogólnokształcące
im. Zbigniewa Herberta STO

ul. Rejtana 7
42-200 Częstochowa

MÓJ MIKROŚWIAT

Tomasz Wróbel
uczeń Szkoły Podstawowej nr 24
w Częstochowie
im. J.M. Szancera