NAUKI PRZYRODNICZE NA SCENIE - Science on Stage

POLSKA STRONA EUROPEJSKIEJ SIECI


Z wielkim smutkiem informujemy Państwa, uczestników festiwali Nauki Przyrodnicze na Scenie i Science on Stage, że w niedzielę 14 kwietnia 2019r. zmarła nagle mgr Małgorzata Obiała, która od samego początku trwania festiwali z wielkim oddaniem i bardzo sprawnie prowadziła sekretariat tych festiwali oraz pracowała w Krajowym Komitecie Organizacyjnym. Dzięki Jej pracy wielu nauczycieli przedmiotów przyrodniczych i ich uczniów uczestnicząc w festiwalach mogło podzielić się z innymi nauczycielami z Polski i Europy swoimi osiągnięciami dydaktycznymi i zapoznać się z osiągnieciami innych uczestników festiwali. Odchodzi od nas osoba wielce zasłużona dla nauczycieli przedmiotów przyrodniczych i bardzo życzliwa wszystkim nauczycielom potrzebującym Jej pomocy. Requiescat in pace!

Msza św. w intencji Zmarłej odprawiona zostanie w Poznaniu w kościele pw. św. Stanisława Biskupa na Osiedlu Bolesława Śmiałego w środę o godzinie 14:00. Pogrzeb odbędzie się w tym samym dniu o godzinie 15:00 na cmentarzu przy ulicy Jasna Rola.

Krajowy Komitet Organizacyjny Festiwali


RELACJA z Ogólnopolskiego Festiwalu „Nauki Przyrodnicze na Scenie 6”

 

 

W dniach 19-20 września 2014 roku odbył się na Wydziale Fizyki UAM w Poznaniu Ogólnopolski Festiwal „Nauki Przyrodnicze na Scenie 6”. 

 

PROGRAM Festiwalu „Nauki Przyrodnicze na Scenie 6” 

PROTOKÓŁ z posiedzenia Jury 

SPRAWOZDANIE z przebiegu nagrodzonych wystąpień 

GALERIA fotografii z Festiwalu (foto: Marek Nowak) 

REJESTRACJE FILMOWE:

piątek, 19 września 2014, przed południem    | piątek, 19 września 2014, po południu    | sobota, 20 września 2014, przed południem   | sobota, 20 września 2014, po południu   

Kamera: Dorota Gołębiewska (PP), Katarzyna Pydzińska, Joanna Wolak, Zuzanna Święcicka. Realizacja: Zespół Pracowni Demonstracji i Popularyzacji Fizyki UAM


 

Ewentualne pytania dotyczące festiwalu prosimy kierować na adresy:

gmusial@amu.edu.pl tel: 61 829 5031 – (lub komórka 692 742 364) - przewodniczący KKO – prof. Grzegorz Musiał
nawrocik@amu.edu.pl tel: 61 829 5169 - (lub komórka 694 383 022) – członek KKO – prof. Wojciech Nawrocik
mobiala@amu.edu.pl tel: 61 829 5210 – sekretariat festiwalu - mgr Małgorzata Obiała

 

fot. Uczniowie gimnazjum w Chwiramie Małgorzata Podgórska, Małgorzata Buciak, Hanna Borowiec, Anita Białek, Barbara Cybulska, Kinga Kudyba, Zuzanna Mizancew oraz Kajusz Mamczarz zajęliII miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu „Nauki Przyrodnicze na Scenie 6" http://gimnazjumchwiram.edu.pl/.

SPONSORZY