NAUKI PRZYRODNICZE NA SCENIE - Science on Stage

POLSKA STRONA EUROPEJSKIEJ SIECI

Program Ogólnopolskiego Festiwalu

„Nauki Przyrodnicze na Scenie 6” 
Science on Stage

Poznań, Wydział Fizyki UAM, 19-20 września 2014 roku


 Otwarcie festiwalu w Auditorium Maximum
19 września 2014 roku - godz. 900

 

Godzina

Tytuł

Szkoła/Opiekun grupy

Kierownik zespołu występującego

Zespół

19 . IX. 2014
piątek

Demonstracje   -   Auditorium Maximum

9:30 - 9:45

Powietrzne opowieści czyli Bernoulli w praktyce

Fundacja Einsteina
Dobra 27
60-595 Poznań

Mgr inż. Jacek Bruździński

 

Jacek Bruździński

Kamila Bruździńska

10:00 - 10:15

Fizyka z odkurzaczem

Politechnika Poznańska Wydział Fizyki Technicznej
ul. Nieszawska 13A 
60-965 Poznań

Dr inż. Adam Buczek

 

Adam Buczek

Adam Glinka, 
Bartosz Nowak

10:15 - 10:30

Doświadczenia z użyciem światła lasera zielonego

Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Warce
ul. Warszawska 24
5-660 Warka

Mgr Adam Grześka

 

Adam Grześka

Aleksandra Stawicka,
Aleksandra  Cichońska,
Kamila Strzelczyk,
Kamila Rapińska

10:30 - 10:45

Doświadczenia z balonem

Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Warce
ul. Warszawska 24
05-660 Warka

Mgr Adam Grześka

 

Adam Grześka

Weronika Białoskórska,
Albert Adamczyk, 
Jakub Przybylski

10:45 - 11:00

Młodzi meteorolodzy prezentują

Szkoła Podstawowa nr 88
ul. Swoboda 53
60 - 389 Poznań

Mgr Katarzyna Głuszczyk

 

Katarzyna Głuszczyk

Aleksandra Tylkowska,
Klaudia Michalska,
Olga Sienkiewicz,
Weronika Dolata,
Zofia Maruszewska

11:00 - 11:15

Zabawa z transformatorem Tesli

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Jarocinie
ul. T. Kasprzaka 3
63-200 Jarocin

Mgr Wiesława Idziak

 

Wiesława Idziak

Tomasz Tomalak - nauczyciel, 
Wojciech Piekarski - uczeń, 
Karol Paks - uczeń, 
Szymon Sambor - uczeń

11:15 - 11:30

Łatwopalni bawią się w chemię

Prywatne Gimnazjum nr 1 w Obornikach
ul. Adama Mickiewicza 3
64-600 Oborniki

Mgr inż. Danuta Jesiak

Iga Błażejewska - studentka farmacji UMK

Jagoda Balcerowiak,
Krzysztof Bartkowiak,
Agata Eliks,
Adam Dudek, 
Zuzanna Karasiewicz,
Julia Kasprzak, 
Julia Kłodzińska,
Klaudia Nowak, 
Kinga Wojtkowiak,
Adam Górski

 

11:30 - 11:45

Tajemnice komórki

I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu
ul. Nadodrzańska 4
98-300 Wieluń

Mgr Aleksandra Karasek

 

Szymon Moryń

Szymon Moryń, 
Wiktoria Wlaźlik

11:45 - 12:00

Fizyczny model komina

Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Chwiramie
78-600 Chwiram

Mgr Anetta Mamczarz

 

Anetta Mamczarz,
Katarzyna Kurczewska

Kajusz Mamczarz, 
Kinga Kudyba, 
Zuzanna Mizancew,
Mateusz Brusiło

12:00 - 12:15

Fontanna w roli głównej 

Samorządowy Zespół Szkół Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika
ul. Chemików 8
57-250 Złoty Stok

Mgr Konstancja Nowakowska

 

Konstancja Nowakowska

Natalia Kawa,
Weronika Krzysztofczyk,
Kacper Gruszecki

12:15 - 12:30

Fascynujący świat sygnałów przyrodniczych

Zespół Szkół im. A. Mickiewicza w Objezierzu
Objezierze 3
64-600 Oborniki

Mgr Kazimierz Paprzycki

 

Kazimierz Paprzycki

Jakub Schmidt,
Dawid Januszewski,
Rafał Kaźmierski

12:30 - 12:45

Drogi światła

Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I
Niedziałkowskiego 2
72-602 Świnoujście

Mgr Ewa Pater

 

Jakub Stasiak

Kamil Rusiecki,
Kamil Puchała,
Mateusz Szczerski

13:00

Obiad

19 . IX. 2014
piątek

Przedstawienia   -   Auditorium Maximum

 

 

14:00 - 15:00

 

WORKSHOP - David Featonby (United Kingdom), Zuzana Jescova (Slovakia), What happens next? (Co się stanie gdy?) Z tłumaczeniem na język polski

 

15:00 - 15:30

 

Gimnazjum - pierwsza klasa - nauka Fizyki nam nie jest straszna

Zespół Szkół im. Józefa Wybickiego
Parkowo 7
64- 608 Parkowo

Mgr Bartol - Baszczyńska

   

 Monika Kukla

Jakub Kędziora, 
Cezary Binkowski,
Dominik Bartol,
Dominik Rakowski,
Natalia Borysiewicz,
Marzena Sołtys,
Wiktoria Korybalska

 

15:30 - 16:00

 

(Nie)bezpieczne związki związków chemicznych Społeczne Gimnazjum nr 2 im. Z . Herberta STO  
ul. Rejtana 7
42-200 Częstochowa

Mgr Marta Bednarczyk

Marta Bednarczyk
Teresa Wróbel
Hanna Gabryś,
Sonia Wrotniak,
Emanuela Szczygłowska,
Weronika Bukowska,
Patryk Świąć, 
Konrad Cygan, 
Jakub Ciepiela, 
Szymon Kuźnik, 
Paula Kubicka,
Magdalena Wielgat,
Marta Wróbel

 

16:00 - 16:30

Kopciuszek w pracowni fizyczno- chemicznej Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Chwiramie
78-600 Chwiram 1

Mgr Anetta Mamczarz

Anetta Mamczarz,
Katarzyna Kurczewska
Barbara Cybulska,
Kinga Kudyba, 
Zuzanna Mizancew,
Małgorzata Podgórska,
Hanna Borowiec, 
Kajusz Mamczarz, 
Anita Białek,
Małgorzata Buciak

 

16:30 - 17:00

 

Dzień oczami fizyka Liceum Ogólnokształcące Nr I
ul. Ks. J. Poniatowskiego 9
 50-326 Wrocław

Mgr  Karina Mularczyk-Sawicka

Karina Mularczyk - Sawicka Paweł Adamus,
Paulina Dąbrowska,
Konrad Gąsiorowski,
Weronika Krzyżanowska, 
Filip Matusewicz,
Herbert Moore, 
Konrad Włodarczyk

 

17:00 - 17:30

Miłości Jej życia Publiczne Gimnazjum nr 21 im Marii Skłodowskiej-Curie
ul. Balonowa 1
 94-108 Łódź

Mgr Elżbieta Nawrocka

Elżbieta Nawrocka
Iwona Przybyłek
Patrycja Nowakowska,
Anna Strzelecka,
Klaudia Grzywa,
Wiktoria Kulpa, 
Julia Kierpal, 
Bartłomiej Drążek

17:30 - 18:00

Odkrycie Gwiazdozbioru Tarcza Sobieskiego IX Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego w Łodzi
ul. Paderewskiego 24
93-025 Łódź

 Mgr inż. Włodzimierz Nawrocki

Włodzimierz Nawrocki Roksana Jasitczak, 
Adrian Kowalczyk,
Ewelina Gabara, 
Piotr Sobczak, 
Klaudia Chociszewska,
Oliwia Dubiel

 

18:00 -18:30

Niebiański taniec planet   Samorządowy Zespół Szkół Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika 
ul. Chemików 8
57-250 Złoty Stok

Mgr Konstancja Nowakowska

Konstancja Nowakowska,
Gabriela Pluciak
Weronika Krzysztofczyk,
Natalia Kawa, 
Agnieszka Seweryn,
Dominika Bohuń,
Klaudia Kucharek,
Agnieszka Kurowska,
Klaudia Charęza,
Victoria Stelmach, 
Anna Głąb, 
Kacper Gruszecki

 

18:30 - 19:00

Dzieje Nauki Zespół Szkół im Hipolita Cegielskiego 
ul. II AWP 1
64-610 Rogoźno

Mgr Dorota Paszek

Dorota Paszek Klaudia Rozmarynowicz,
Agata Przybyłek, 
Laura Juś, 
Partycja Zarane, 
Sandra Zaranek, 
Julia Radecka, 
Maja Wodnicka,
Agnieszka Sierszchuła

 

19:00

Kolacja

19 . IX. 2014
piątek

Prezentacje multimedialne Aula im. Prof. Sz. Szczeniowskiego

9:30 - 9:45

1. Konstruowanie sztucznych chromosomów eukariotycznych i ich  zastosowanie w XXI w. 
 2. Chimery przyszłością transplantologii?

 

Społeczne Gimnazjum nr 2 im. Z .Herberta STO
ul. Rejtana 7
42-200 Częstochowa

Mgr Marta Bednarczyk

Małgorzata Marciniak

1. Emanuela Szczygłowska, 
2. Weronika Bukowska
 

9:45 - 10:00

1. Promieniowanie gwiazdy neutronowej. (D. Paw) 
2. Różdżkarstwo (K. Laskowski)

I LO im. T. Kościuszki w Busku Zdroju 
al. Mickiewicza 13
28-100 Busko-Zdrój

Mgr Mariusz Chodór

 

Dominika Paw

Krzysztof Laskowski

10:00 - 10:15

Niezwykły świat kropli

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II 
ul. Pukowca 5 
43-251 Pawłowice

Dr Joanna Gryboś
 

Joanna Gryboś

Sebastian Wawrzyczek

10:15 - 10:30

Ciekłe kryształy w życiu człowieka

Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Warce
ul. Warszawska 24
05-660 Warka

Mgr Adam Grześka

 

Piotr Pietrzak

Aleksandra Stawicka

10:30 - 10:45

Napięcie powierzchniowe, dipol, wiązanie wodorowe, białka - woda wciąż zaskakuje-czy wiemy o niej wszystko?

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II 
ul. Pukowca 5
43-251 Pawłowice

Mgr Anna Haraś

Anna Haraś

Martyna Szendera,
Agata Pokładnik

10:45 - 11:00

 Fizyka w plakacie

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Jarocinie
ul. T. Kasprzaka 3
63-200 Jarocin

Mgr Wiesława Idziak

Wiesława Idziak

11:00 - 11:15

Zaśmieciliśmy Ziemię – idziemy wyżej

II LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza
ul. Mickiewicza 32
76-200 Słupsk

Mgr Grażyna Linder

 

Natalia Szwajkowska

Natalia Szwajkowska

11:15 - 11:30

Etiam in caoelo czyli jak badać atmosferę

II LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza
ul. Mickiewicza 32
76-200 Słupsk

Mgr Grażyna Linder

 

Jakub Pal

Jakub Pal, 
Estera Jurczyk

11:30 - 11:45

Trzecie oko

II LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza
ul. Mickiewicza 32
76-200 Słupsk

Mgr Grażyna Linder

 

Kinga Majchrzak

Kinga Majchrzak

11:45 - 12:00

Meteoryty moja pasja

II LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza
ul. Mickiewicza 32
76-200 Słupsk

Mgr Grażyna Linder

 

Monika Szczęsna

Monika Szczęsna

12:00 - 12:15

Zjawisko elektroluminescencji czyli świetlana przyszłość ludzkości

II LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza
ul. Mickiewicza 32
76-200 Słupsk

Mgr Grażyna Linder
Mgr Jarosław Linder

 

Michał Ratajczak

Michał Ratajczak

12:15 - 12:30

Wpływ pola magnetycznego na wybrane organizmy roślinne

II LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza
ul. Mickiewicza 32
76-200 Słupsk

Mgr Grażyna Linder
Mgr Jarosław Linder

 

Jakub Lubański

Jakub Lubański,
Weronika Żuk,
Aleksandra Badeńska

12:30 - 12:45

Gdzie groch nie może tam bakterie pośle, czyli o roli bakterii brodawkowych w obiegu azotu

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1
I Liceum Ogólnokształcące w Lesznie, 
ul. Kurpińskiego 1

 64-100 Leszno

Mgr Grzegorz Lorek

 

Grzegorz Lorek

Alicja Ewa Ratajczak

12:45 - 13:00

13:00

Obiad

14:00 - 15:00

WORKSHOP - David Featonby (United Kingdom), Zuzana Jescova (Slovakia), What happens next? (Co się stanie gdy?) Z tłumaczeniem na język polski

15:00 - 15:15

Zemsta Predkowa

VI Liceum Ogólnokształcące 
im. Ignacego Jana Paderewskiego 
ul. Krakowska 17a
61-889 Poznań

Mgr Dominika Łubieńska

 

Michał Predko

Jan Grzybek, 
Bartłomiej Nizio, 
Bartosz Koźmicki,
Łukasz Mrugalski,
Jędrzej Kaźmierczak

15:15 - 15:30

Gra planszowa "Alicja w krainie fizyki" oraz film reklamujący grę

VI Liceum Ogólnokształcące 
im. Ignacego Jana Paderewskiego 
ul. Krakowska 17a

61-889 Poznań

Mgr Dominika Łubieńska
 

Julia Kasprzyk

Małgorzata Szymkowiak,
Szymon Wojciechowski

15:30 - 15:45

Wpływ przebywania w ciemności na funkcje koordynacyjno-ruchowe oraz koncentrację z uwzględnieniem dominującej półkuli mózgowej 

I LO im. Bolesława Chrobrego
ul. Kopernika 1
 97-300 Piotrków Trybunalski

Dr Izabela Masłowska

Izabela Masłowska

Beata Filipek,
Małgorzata Ogrodnik

15:45 - 16:00

Badanie biofizyczne wydolności układu krążenia młodzieży licealnej

VI Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Szczecinie
ul. Jagiellońska 41
70-382 Szczecin

Dr Aneta Mika
Mgr Piotr Chmiel

 

Piotr Chmiel
Aneta Mika

Katarzyna Gliniewicz

16:00 - 16:15

Ciśnienie niskie, wysokie i najwyższe w powietrzu i wodzie

I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu,

Młodzieżowy Dom Kultury im. Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu

Mgr Joanna Misiura

 

Amadeusz Piszcz

Amadeusz Piszcz,
Bartłomiej Kula, 
Sebastian Pilarczyk

16:15 - 16:30

CERN, czyli ciekawska Emilka rusza na poszukiwanie bozonu Higgsa 

 
 

Gimnazjum nr 56 im. J.  Wybickiego
ul. Promyk 4
60-393 Poznań

Mgr Hanna Moczko

Hanna Moczko, 
Edyta Dzikowska

Lilianna Moczko, 
Michał Kasprzak,
Martyna Baranowska,
Maksymilian Michalak,
Martyna Grzech
 

16:30 - 16:45

Kryształki na Promyku

Gimnazjum nr 56 im. J. Wybickiego
ul. Promyk 4
60-393 Poznań

Mgr Hanna Moczko

Hanna Moczko

Daria Bartkowiak,
Sandra Grobelna,
Dominika Koczumińska,
Sylwia Królska, 
Konrad Majos, 
Michał Kasprzak,
Martyna Baranowska,
Maksymilian Michalak,
Martyna Grzech, 
Julia Micińska, 
Kamil Ratajczak,
Angelika Rozmiarek
 

16:45 - 17:00

Grafen niedaleka przyszłość czy dalekie marzenia

Liceum Ogólnokształcące Nr I we Wrocławiu
ul. Poniatowskiego 9
50-326 Wrocław

Mgr Karina Mularczyk-Sawicka

 

Karina Mularczyk - Sawicka

Paweł Dzieciaszek

17:00 - 17:15

Odnawialne źródła energii - ogniwa wodorowe i ich zastosowanie

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Stanisława Staszica w Pile
ul. Podchorążych 10
4-920 Piła

Dr Stanisław Różański

 

Patrycjusz Smoliński 

Patrycjusz Smoliński 

17:15 - 17:30

Katapulta Leonarda da Vinci - rzut ukośny

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1
I Liceum Ogólnokształcące w Lesznie
ul. Kurpińskiego 1
 64-100 Leszno

Mgr Małgorzata Sobczak

 

Piotr Klemczak

Piotr Klemczak, 
Mateusz Przybył

17:30 - 17:45

Oblicza Księżyca

Publiczne Gimnazjum nr 1 ul. Nowy Świat 24
26-900 Kozienice

Mgr Agnieszka Szymańska-Grześka

 

Agnieszka Szymańska- Grześka

 

 Zuzanna Grześka

17:45 - 18:00

Czas na powolne węże  faraona

Gimnazjum numer 2 im. Wincentego Janasa 
ul. Sprusa 4
41-700 Ruda Śląska

Mgr Barbara Szymańska-Markowska
 

Barbara Szymańska-Markowska

1. Andrzej Bohlig, 
2. Weronika Przybyła, 
3. Patrycja Kempa

18:00 - 18:15

Matematyczna partytura

I Liceum Ogólnokształcące
ul. Kurpińskiego 1
64-100 Leszno

Mgr Zbigniew Trzmiel

 

Joanna Bałanda

Joanna Bałanda

19:30

Kolacja

20. IX. 2014
sobota

Demonstracje   -   Auditorium Maximum

9:00 - 9:15

Czy umiemy się dziwić?

Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I
Niedziałkowskiego 2
72-602 Świnoujście

Mgr Ewa Pater

 

Ewa Pater

Bartosz Pater - lat 6 Przedszkole Miejskie w Świnoujściu NR 10

 

9:15 - 9:30

Połączenie szeregowe i równoległe żarówek

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Głotowie
11-040 Dobre Miasto,
Głotowo 17

Mgr inż. Ryszard Pieluchowski

 

Ryszard Pieluchowski,
Joanna Zarzycka

Piotr Pszczółkowski 
Paulina Matłosz 
Maciej Macutkiewicz 
Alan Żukowski 
Paweł Matłosz 
Anthony Lebiedz 
Julia Matłosz

 

9:30 - 9:45

Czy te oczy mogą kłamać -  pułapki umysłu

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Głotowie
11-040 Dobre Miasto,
Głotowo 17

Mgr inż. Ryszard Pieluchowski

 

 

Ryszard Pieluchowski,
Joanna Zarzycka

Piotr Pszczółkowski 
Paulina Matłosz 
Maciej Macutkiewicz 
Alan Żukowski 
Paweł Matłosz 
Anthony Lebiedz 
Julia Matłosz

9:45 - 10:00

Czy istnieje ferromagnetyk w stanie ciekłym? Ferrofluid: właściwości i zastosowanie

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 I Liceum Ogólnokształcące w Lesznie
ul. Kurpińskiego 1
64-100 Leszno

Mgr Małgorzata Sobczak

 

Agnieszka Dawidziak

10:00 - 10:15

Wytrzymałość

I LO im. T. Kościuszki 
ul. Nadodrzańska 4 
98-300 Wieluń

Mgr Zenona Stojecka

 

Zenona Stojecka

Michał Adamski, 
Jan Folleher, 
Karolina Stolarczyk,
Paulina Szwed, 
Szymon Pawlak

10:15 - 10:30

Światło i dźwięk

Liceum Ogólnokształcące Nr I we Wrocławiu
ul. Ks. Józefa Poniatowskiego 9
50-326 Wrocław

Mgr Dobromiła Szczepaniak 

 

Wojciech Gańcza

Jakub Kowalik, 
Piotr Szepietowski,
Wojciech Polak

10:30 - 10:45

Fizyka dla przedszkolaka

Liceum Ogólnokształcące Nr I we Wrocławiu
ul. Ks. Józefa Poniatowskiego 9
50-326 Wrocław

Mgr Dobromiła Szczepaniak

Dobromiła Szczepaniak

Kacper Nowak, 
Klaudia Olkuska,
Weronika Szozda,
Marcin Telego,
Piotr Tomaszewski, 

10:45 - 11:00

1. Szybko paląca się ciecz
2 . Zegar jodowy

Gimnazjum numer 2 im. Wincentego Janasa 
ul. Sprusa 4
41-700 Ruda Śląska

Mgr Barbara Szymańska-Markowska 

 

Barbara Szymańska-Markowska

1. Andrzej Bohlig,
2. Weronika Przybyła, 
3. Patrycja Kempa, 
4. Katarzynę Kitel 
5. Aleksander Jasiński

11:00 - 11:15

Drgania są wszędzie

Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej Curie w Pietrowicach Wielkich
ul. Marii Konopnickiej 28
47-480 Pietrowice Wielkie

Mgr Jan Tokar

  

Jan Tokar

1. Paweł Kocur, 
2. Tomasz Wieczorek,
3. Krystian Kubik, 
4. Piotr Widok, 
5. Kamil Banowki,
6. Marcin Skowronek

11:15 - 11:30

Usłyszeć światło

I Liceum Ogólnokształcące
ul. Kurpińskiego 1
64-100 Leszno

Mgr Zbigniew Trzmiel

 

Joanna Bałanda

Joanna Bałanda

11:30 - 11:45

Doświadczenie potwierdzające istnienie cząstek elementarnych. Zbudowanie komory mgłowej Wilsona (komory kondensacyjnej)

Gimnazjum im. Ignacego Jana Paderewskiego w Skórzewie
ul. ks. Stanisława Kozierowskiego 1
Skórzewo 60-185 Poznań

Mgr Lidia Zarańska 

 

Mgr Paweł Saneluta - nauczyciel fizyki

Wojciech Szczot,
Mateusz Górka, 
Hubert Kaczmarek,
Jakub Idziak, 
Cezary Kosztyła

11:45 - 12:00

Co ma pH do kolorów?

I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu
ul. Słowackiego 21
37-700 Przemyśl

Mgr inż. Agata Zięba-Warcholak

 

Kornelia Machaj

Joanna Bednarz,
Tomasz Warcholak

12:00 - 12:15

Fizyka w bilardzie

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2
ul. R. Dmowskiego 38 
97-300 Piotrków Tryb.

Mgr Dariusz Maliszewski

 

Anita Sochacka

12:15 - 12:30

Bez młota nie robota

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2
ul. R. Dmowskiego 38 
97-300 Piotrków Tryb.

Mgr Dariusz Maliszewski

 

Adam Wrześniewski, 
Adrian Skrobek

13:00

Obiad

20. IX. 2014
sobota

Przedstawienia   -   Auditorium Maximum

14:00 - 15:00

WORKSHOP - Warsztaty dla nauczycieli

Maria Dobkowska, Mirosław Łoś, iStage - Materiały dydaktyczne wykorzystujące technologie informacyjno-komunikacyjne w nauczaniu przedmiotów ścisłych 

 

Pokazy eksperymentów fizycznych dla młodzieży

15:00 - 15:30

Pracownia krawiecka 
PRYZMAT

Gimnazjum im. Prof.. Stanisława Kielicha w Borowie
Borowo 76
64-020 Czempiń

Mgr Ewa Wegner

Urszula Grabowska 1. mgr Urszula Grabowska
2. mgr Ewa Wegner
3. mgr Piotr Wegner
4. Anastazja Ceglarek 
5. Marcelina Piotrowska 
6. Tomasz Cichocki 
7. Piotr Jędroszkowiak 
8. Jakub Furowicz
 9. Mateusz Bąkowski 
10. Patryk Wojciechowski

15:30 - 16:00

Niesforne fotony Profesora Plancka I Społeczne LO  im. Z. Herberta STO w Częstochowie 
ul. Rejtana 7
42-200 Częstochowa

Mgr Teresa Wróbel

Teresa Wróbel Katarzyna Sikora, 
Karol Kożuch,
Adam Świtała,
Michał Barski, 
Michał Karbownik,
Bartłomiej Staniec,
Jakub Rządkowski

16:00 - 16:30

Balloon show

III LO im. Unii Lubelskiej w Lublinie
pl. Wolności 4
20-005 Lublin

Dr Regina Zawisza-Winiarczyk

Regina Zawisza-Winiarczyk

Alicja Wolanin,
Aleksandra Winiarz,
Aleksandra Filipiuk,
Agata Kozakiewicz,
Konrad Iberszer,
Patrycja Sadowska

 

16:30 - 17:00

Wielka chemiczna podróż I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu
ul. Słowackiego 21
37-700 Przemyśl

Mgr inż. Agata Zięba-Warcholak

 

Alicja Hryń Justyna Jeżak, 
Karolina Lichota,
Paulina Marczakiewicz,
Joanna Olszańska,
Joanna Radoń,
Arkadiusz Czyżowski

18 :00

Zakończenie festiwalu, wręczenie dyplomów - Auditorium  Maximum

19:00

Kolacja

 

19 i 20 września 2014 roku w czasie trwania Festiwalu można będzie oglądać:

 

Wystawę pt. "Kryształki"

Autorzy:

Mgr Hanna Moczko 
oraz członkowie koła fizycznego przy Gimnazjum Nr 56 w Poznaniu
Daria Bartkowiak, Sandra Grobelna, Dominika Koczumińska, Sylwia Królska, Konrad Majos, 
Michał Kasprzak, Martyna Baranowska, Maksymilian Michalak, Martyna Grzech, Julia Micińska, 
Kamil Ratajczak, Angelika Rozmiarek

 

PLAKATY: Kolorowa chemia i fizyka nie tylko dla smyka

Autorzy:

Mgr Edyta Dzikowska Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. J. Nojego w Czarnkowie
Mgr inż. Danuta Jesiak (LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Obornikach), 
Mgr Justyna Bartol - Baszczyńska (Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie), 
Mgr Hanna Moczko (Gimnazjum Nr 56 w Poznaniu), 
Mgr inż. Anna Norkowska- Polowczyk (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarnkowie), 
Mgr Edyta Dzikowska (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarnkowie)

SPONSORZY